Vēsture
Pārvadājumi
Autoparks
Tīkls
Kontakti
Vēsture

Firmu SIA “Laki-Trans” 1993. gada 17. maijā dibinājis vācu uzņēmējs Verners Lakins. Kompānijas darbības sākumā kolektīvā strādāja 7 cilvēki un autoparkā bija tikai 3 kravas automašīnas.

Galvenais uzņēmuma darbības virziens bija salikto kravu piegāde no Vācijas uz Rīgu tālākai preču nogādei “līdz saņēmēja durvīm” Lietuvā, Igaunijā, Krievijā un Baltkrievijā.

1998. gadā kompānija “Laki Transports” sadarbojoties ar partneriem Vācijā spēja nodrošināt iknedēļu 7 mašīnām salikto kravu sūtījumus no Vācijas dienvidrietumiem.

1999. gadā partnerattiecības ar Vācijas ekspeditorkompāniju tika pārtrauktas, līdz ar ko regulārajā salikto kravu līnijā radās apgrozījuma kritums. Pašlaik kravu piegāde no Vācijas tiek nodrošināta no mūsu firmai piederošās noliktavas pilsētā Freiburga.

Šodien firmai “Laki-Trans” pieder 8 automašīnas, no kurām 6 tiek izmantotas starptautiskajiem Eiropas maršrutiem, bet 2 – vietējiem, Latvijas, kā arī Baltijas kravu pārvadājumiem,- gan piegādājot kravas līdz saņēmēja durvīm, gan arī veicot dažāda veida kravu pārvadājumus uz vienošanās pamata.

 


Created by ART DESIGN STUDIO
mixbox